הבורסה לזהב, קניית הזהב הוותיקה בישראל, פועלת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף כבר 10 שנים ברציפות.

שיטת העבודה שלנו מתאפיינת במקצועיות רבה – אנו משתמשים בכלים מקצועיים לבדיקת מטילי הזהב, ובתבניות מיוחדות לבדיקת מטבעות הזהב. ברשותנו חומרים בעלי תו תקן לבדיקת תכשיטים וזהב שבור.

אנחנו עובדים באופן מסודר וקפדני – כל פריט ייבדק במלוא תשומת הלב, ועבורו תקבל את השווי המתאים לו. גם אם הצמיד שלך חתום ב- 14K ולאחר בדיקה שלנו הוא 18K, אנו נעריך אותו כ18K ואתה תקבל את השווי המלא והאמיתי.

10 שנות הניסיון והמוניטין שלנו מאפשרים לנו לעבוד בצורה מאורגנת וזריזה. אנחנו מכירים את כל סוגי מטבעות הזהב (לרבות האירופיים, אמריקאים, דרום אפריקאים, עות'מאניים) בכל השנים. ואת כל סוגי מטילי הזהב (לרבות קרדיט סוייס, Johnson Matthey, Degussa, ומטילים ללא חותמת). אנו יודעים איך תכשיטים בנויים ומתי תכשיט שחשבת שהוא 18K הוא בעצם 21K.

מטילי זהב

אנו עובדים באופן ענייני ודיסקרטי. פגישה עמנו לא תארך זמן רב. תוכל להיפגש עמנו ולא להפסיד יום עבודה. אנחנו גם נגיע למשרדך או ביתך אם תרצה. אנו מכבדים את הזמן והפרטיות שלך. לנו זמינות גבוהה – ברוב המקרים ניתן להיפגש עמנו באותו היום בו תחייג אלינו.

אנו משרתים את כלל המגזרים, בכלי רחבי הארץ – יהלומנים, צורפים, רופאי שיניים, עורכי דין לענייני ירושה, אנשי עסקים, תעשיות, מרפאות שיניים, מעבדות, רופאים, אספנים והשוק הרחב.

אנו שואפים להמשיך ולשפר את השירות שלנו, ולהמשיך ולהצטיין באדיבות, מקצועיות, וזמינות גבוהה.
אנו שואפים להגדיל את קהל לקוחותינו ולהמשיך לשרתם בשירות קניית הזהב האדיב, המהיר והמשתלם ביותר בישראל, ולהציעם את התשלום הגבוה ביותר עבור הזהב שלהם.

תוכלו להתרשם מהשירות שלנו כבר משיחת הטלפון הראשונה. אצלנו כל לקוח הוא לקוח מרוצה! שביעות הרצון שלכם מובטחת! מחכים לראותכם!

קנו את הנכס שתמיד רציתם,

חייגו עכשיו 050-5522594